Ako postoji način da Bog ponovo dođe i djeluje u Europi, onda će to biti preko Hrvatske, rekao je
Nadnaravna i čudesna ljubav koju je Hrvatska darovala svijetu i o kojoj cijeli svijet govori danima podsjetila nas je na propovijed afričkog pastora Johna Mulinda iz 2010. godine koji govoreći o tami koja će se nadviti nad Europom odjednom progovara i o jednoj maloj zemlji – Hrvatskoj.
John Mulinde u toj propovijedi prije osam godina, ničim izazvan odjednom je počeo govoriti o Hrvatskoj iako je apsolutno nepovezan s njom.
“Ako postoji način da Bog ponovo dođe i djeluje u Europi, onda će to biti preko Hrvatske. I dok je taj oblak tame visio nad Europom ja sam dobio četiri e-maila, od različitih ljudi koji su mi napisali kako im Bog govori kako su Hrvatska jedina preostala vrata koja su otvorena. Ali za ta vrata se trebamo boriti.”